Чому не можна кіп’ятити воду вдруге?

10
Обережно ОСМОС!
11 Травня, 2018
2
Найкращий додаток для контролю випитої води?
30 Серпня, 2018

Хочемо Вас трохи застередити і розповісти чому не потрібно кип`ятити воду вдруге? 👆💦🤔 Читати обов'язково☝️Ми радимо відміряти воду склянками 🥛 перед тим як кип'ятити. Ось плануєте попити 2 склянки чаю ☕☕ так і заливайте у чайник дві склянки води 🥛🥛! А щоб мати змогу пити безпечну воду і в сирому вигляді, треба обирати воду ECOBUTEL, що доставляється виключно у скляній тарі та має постійний контроль показників на виробництві, Телефонуйте нам 👉 0-800-75-90-75 та замовляйте, чекаємо!!

Іноді ми лінуємося замінити воду в чайнику на свіжу і якщо в ньому залишається вдосталь води кип'ятимо знову. Ми щось чули про те, що лікарі не рекомендують пити воду, яку варили кілька разів, але нам ніхто зрозуміло не пояснював, що в цьому небезпечного. Тому ми часто кип’ятимо одну і ту ж воду двічі, а то і тричі. Одним з ключових методів знезараження і поліпшення якості води, що вживається, було і залишається її кип`ятіння, при якому убиваються безліч бактерій, знижується кількість хлору, вода стає м`якою. Але... Численні дослідження кип`яченої води показують, що важкі метали не зникають при термічній обробці води та можуть вступати в реакції між собою. Якщо ж одну і ту ж воду прокип'ятити кілька разів, що часто практикується в офісах і на підприємствах в обід, то кількість цих небезпечних для організму сполук зростає, а частка корисних сполук кисню зменшується до мінімуму. Отже, за другим і третім кип'ятінням ми лише зменшуємо кількість корисних сполук кисню, вода втрачає свої корисні властивості. Така вода хоч і не несе загрози для організму, і продовжує гідратувати тіло але і нічого корисного в ній не залишається. До того ж, не варто забувати про посуд для кип'ятіння - чайник необхідно регулярно ощищувати від накипу, оскільки в ньому осідають важкі метали і можуть собою забруднювати свіжоналиту чисту воду.
#доставкаводиусклі #водаecobutel #ecobutel #доставкаводидніпро #доставкаводикиїв #доставкаводилуцьк #доставкаводильвів #доcтавкаводиодеса #доставкаводихарків #доставкаводихмельницький #доставкаводичернігів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *