ВОДА ДЛЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ

ЯКА ВОДА КОРИСНА ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ?
ЯКА ВОДА КОРИСНА ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ?
15 Жовтня, 2018
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС
28 Листопада, 2018

Життя починається з води.
Саме її чистої, збагаченої мінералами потребує організм вагітної жінки та плоду.

У першому триместрі вагітності вода відіграє важливу роль для формування навколоплідних вод та повноцінного розвитку дитини. В другому та третьому триместрі – вода сприяє здоровому функціонуванню всіх органів мами та малюка. Норма випитої води для кожної вагітної жінки індивідуальна. Не потрібно допускати тривалого відчуття спраги, а при виникненні набряків, варто, навпаки контролювати кількість вжитої води.

Яку воду пити вагітній жінці?

Вода сумнівної якості, вода з пластикових пляшок, вода з крану, фільтрована вода не дає організму необхідних мінералів, і, навіть шкодить. Токсини пластику, хлор, підвищені нітрати – викликають захворювання.

Вода, що пройшла крізь системи очищення не містить ні шкідливих, ані корисних речовин.

Вода чиста від природи.

Найчистішою та насиченою корисними природними мінералами є вода з підземних родовищ, - наголошують науковці. Саме тому більшість українських матусь обирають, для пиття та приготування страв, добуту у Прикарпатті, воду «Ecobutel». Це корисна, природньо-збалансована вода з вираженим смаком, яка не потребує фільтрації. Ми доставляємо воду у скляних бутлях, що дозволяє зберегти всі її властивості для максимальної користі та здоров’я матусі і малюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *